Testuj nasz produkt – Zmywacz Farby do Włosów UBER

Wybieramy osoby chętne do wypróbowania naszego produktu usuwającego bezpiecznie i szybko niechciany kolor farby z włosów – Uber Hair Colour Remover.

Czym jest nasz Hair Colour Remover  i jak działa ? 

OPIS NASZEGO ZMYWACZA FARBY DO WŁOSÓW TUTAJ

INSTRUKCJA STOSOWANIA ZAMYWACZA TUTAJ

JEŻELI MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTU, ZAPRASZAMY TUTAJ

Jeżeli jesteś osobą pełnoletnią i masz włosy farbowane farbą syntetyczną, lub też chciałabyś / chciałbyś przeprowadzić próbę na osobie trzeciej i podzielić się na swoim blogu / videoblogu opinią, zapraszamy Cię do wypełnienia formularza kontaktowego na dole niniejszego wpisu.

Nasze wymagania wstępne:

1. ukończone 18 lat

2. prowadzenie własnego bloga lub video bloga od przynajmniej roku

3. wypełnienie formularza na dole strony

Wszystkich chętnych do przetestowania naszego zmywacza zapraszamy do kontaktu wyłącznie poprzez poniższy formularz kontaktowy „Hair Colour Remover Test – Formularz Kontaktowy”. Wszystkie przesłane nam informacje pozostają poufne, mają służyć wyłonieniu osób testujących Zmywacz Farby do Włosów  i nie są udostępniane stronom trzecim.

Czego oczekujemy od osób, które będą testować Zmywacz UBER ?

1.  – nagrania krótkiego filmiku, przedstawiającego włosy farbowane przed użyciem produktu UBER HAIR COLOUR REMOVER i po oraz wyrażenia swojej opinii nt, produktu, jego działania, właściwości oraz opublikowanie go na swoim video blogu, w swoim kanale Youtube.

lub

– wykonania zdjęć włosów farbowanych przed i po zastosowaniu produktu UBER HAIR COLOUR REMOVER, opublikowania ich na swoim osobistym blogu oraz opatrzenia ich własnym komentarzem.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca października 2012, a do 15 listopada 2012 skontaktujemy się z wybranymi osobami, do których zostaną na nasz koszt przesłane pełnowartościowe egzemplarze Zmywacza UBER HAIR COLOUR REMOVER.

Hair Colour Remover Test - Formularz Kontaktowy

Możliwość komentowania jest wyłączona.