O nas

Marka Über narodziła się w Wielkiej Brytanii, gdzie spotkała się z gorącym przyjęciem ze strony gwiazd. Celem Über było wypełnienie luki na rynku, ponieważ brakowało produktów o wysokiej jakości, ale w przystępnych cenach. Entuzjastyczne reakcje ze strony klientów z całego świata dowodzą, że cel został osiągnięty przekraczając oczekiwania firmy.

Kosmetyki ÜBER produkowane są wyłącznie w Wielkiej Brytanii, gdzie w dwóch fabrykach, na 60.000ft2 powierzchni produkcyjnej są one opracowywane, wytwarzane, konfekcjonowane i pakowane pod czujnym okiem ekspertów. Dzięki temu firma Medichem sprawując całkowitą kontrolę nad procesami produkcyjno – logistycznymi może zagwarantować najwyższą jakość produktów, czego świadectwem jest chociażby wytwarzana tu ekologiczna linia kosmetyków marki Duchy Originals dla Księcia Karola.
Kosmetyki ÜBER zostały docenione zarówno przez gwiazdy świata mody (londyńska gala Super Models), telewizji i sportu, jak również przez fachowców i recenzentów, których pozytywne opinie stale pojawiają na łamach prasy specjalistycznej. Kierując się ponad 20-letnim doświadczeniem, pasją i pracując według najwyższych standardów, firma Medichem stworzyła produkty o uniwersalnym przekazie, oczekiwane i poszukiwane przez wszystkich.

KOSMETYKI ÜBER SĄ:

bezglutenowe,
ekologiczne,
nie testowane na zwierzętach,
wolne od parabenów (bez sztucznych konserwantów)

ÜBER jest linią kosmetyków, która daje pełne zadowolenie wciąż rosnącej liczbie użytkowników na całym świecie.